شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور
منو
شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

فردا، بزرگترین کنفرانس علمی برق ایران با حضور ستار محمودی آغار به کار می‌کند

توسط در اخبار, اخبار صنعت روشن اکتبر 23, 2017


سرویس علمی برق نیوز: مهندس پرویز غیاث الدین گفت:  با توجه به پیشینه کنفرانس مذکور و کسب تجارب این کنفرانس به بلوغ  لازم رسیده است در این کنفرانس پژوهشگرانی از  کشورهای ، چون آلمان، سویس،  کره جنوبی،  چین، هند و… حضور خواهند داشت و به ارائه مقاله خواهند پرداخت.

وی بیان داشت:  تعداد 1100 مقاله برای ما ارسال شد که از این تعداد 393 مقاله برای ارائه انتخاب شد.و مقالات منتخب در ٥ سالن بر اساس زمينه موضوعي به صورت شفاهي و طبق برنامه زماني مشخص ارائه خواهند شد.
 

 
غیاث الدین افزود: تفاوت این کنفرانس با دوره های قبلی تاکید بیشتر برروی چالش های پیش رو در خصوص ریزگردها کشور است.
رئیس کمیته اجرایی کنفرانس بیان داشت: در مراسم افتتاح این کنفرانس مهندس ستار محمودی به سخنرانی خواهد پرداخت و علاوه بر سرپرست فعلی، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، مدیرعامل و  مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع و … حضور خواهند داشت.

وی خاطر نشان ساخت  تعدادی از شرکت‌های خارجی نیز با حضور در نمایشگاه خارجی کنفرانس، به ارائه دستاوردهای خود خواهند پرداخت.

پرویز غیالث الدین با اشاره به برگزاری 25کارگاه آموزشی و ۱3 سمینار تخصصی در طول برپایی کنفرانس سی و دوم ، افزود: نمایشگاه جانبی کنفرانس در مساحتی به وسعت حدود ۲ هزار متر مربع در محل پژوهشگاه نیرو و با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود و پیش بینی می‌شود روزانه حدود ۳ هزار نفر در این کنفرانس شرکت کنند که عمدتاً از شرکتهای تولید، توزیع و برقهای منطقه‌ای و صنایع بزرگ مانند صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، فولاد، آلومینیم، مس و همچنین از دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحقیقاتی، تولیدکنندگان و تامین کنندگان تجهیزات و مشاوران و فعالان صنعت برق هستند.


نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه