1 v30

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور برگزار شد

دکتر «محمدتقی بابایی» در دیدار نوروزی با تمامی کارکنان، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران، برخی از سیاست‌های کاری سال 1403 را بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره هلدینگ تابان هور روز گذشته (شنبه، 18 فروردین ماه 1403) و در در دیدار نوروزی خود، با سپاس‌گزاری از تمام زحمات همکاران در سال گذشته، با تاکید بر این‌که سال 1402 یکی از حساس‌ترین دوران فعالیت هلدینگ تابان هور بود و با تمام سختی‌های آن به پایان رسید، تصویب سند راهبردی فعالیت شرکت در پنج ساله آینده با سرمایه‌گذاری 1.4 میلیارد یورو از سوی هیئت‌مدیره سهام‌دار عمده (شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید)، تامین مالی پروژه‌های در دست احداث شامل نیروگاه جاسک و بلوک دوم نیروگاه گوهر سیرجان به میزان نزدیک به 3.5 همت، تعیین تکلیف و فروش نیروگاه جاسک به شرکت پترو امید آسیا و تحقق سنکرون واحد نخست گازی بلوک دوم نیروگاه سیکل ترکیبی گوهر سیرجان که در بامداد سوم فروردین سال 1403 را مهم‌ترین اقدامات شرکت در سال گذشته برشمرد.

دکتر بابایی ادامه داد: در پایان سال گذشته، موضوع تاسیس شرکت نیروگاهی انرژی امید تابان هور باختر با 99/99 درصد سهام‌داری هلدینگ تابان هور و ماموریت احداث 185 مگاوات نیروگاه خورشیدی در چهار ساخت‌گاه مختلف استان مرکزی نیز به سرانجام رسید و فعالیت آن به‌زودی آغاز خواهد شد.

مدیرعامل هلدینگ تابان هور با اعلام خبر تایید صلاحیت شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در مرحله پیش‌مناقصه تولید انرژی بادی به ظرفیت 500 مگاوات از سوی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهروری انرژی برق (ساتبا)، گفت: اسناد مربوطه به این مناقصه تحویل گرفته شده و کارهای مربوط به این مناقصه نیز در حال پیگیری است. البته بر اساس سند راهبردی، ما موظف به احداث نیروگاه بادی با میزان حداقل 100 مگاوات هستیم، اما قصد داریم تا گام را بزرگ‌تر برداریم؛ همان‌طور که در حوزه تولید انرژی خورشیدی نیز توانستیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، برنده سبد شماره 4 مناقصه سال گذشته سازمان ساتبا معرفی شویم و عواید آن برای 25 سال آینده برای هلدینگ تابان هور باقی می‌ماند. باید پذیرفت که شرایط مناقصه‌های ساتبا خاص است، بدین صورت که این ساخت‌گاه‌ها فقط یک مرتبه عرضه می‌شوند و باید از این فرصت نهایت بهره‌برداری را داشته باشیم.

دکتر بابایی در ادامه با اشاره به فضای حوزه اقتصاد کشور در سال جدید 1403 بر اساس بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و رییس جمهوری محترم کشور در پیام‌های نوروزی، تاکید کرد: انتظار می‌رود که با توجه به شرایط موجود، برای تامین منابع مالی به‌منظور تکمیل نیروگاه سیرجان کار بسیار سختی را پیش رو داریم؛ البته امیدوارم که همان‌گونه در سال گذشته کارهای بزرگی در هلدینگ محقق شد، ماموریت امسال نیز به خوبی به نتیجه برسد.

وی با تاکید بر این‌که همواره به دنبال توسعه فعالیت‌های هلدینگ تابان هور بوده‌ایم، افزود: هم‌اکنون شرکت‌های مختلف پیشنهادهایی را برای سرمایه‌گذاری هلدینگ به‌منظور ساخت نیروگاه به صورت BOT ارایه داده‌اند و در حال مذاکره با آن‌ها هستیم و با توجه به حجم فعالیت‌ها در سال 1403، از تمامی همکاران تقاضا دارم که با اتکال به خداوند مهربان و با اراده مصمم تمامی ظرفیت‌های خود را برای به سرانجام رساندن اهداف به کار گیرند.

گفتنی است؛ تمامی مدیران ارشد و کارکنان شرکت نیز در این دیدار ضمن تبریک سال نو، به بیان نظر خود درباره اقدامات و سیاست‌های کاری شرکت در سال پیش رو پرداختند.

بازدید مدیرعامل هلدینگ تابان هور از نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

مدیرعامل هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور در صدر هیئتی متشکل از هئیت‌مدیره شرکت تدبیرسازان سرآمد از نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه ب…

دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

دوره مالی منتهی به 1401/09/30 

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نم…

مجمع عمومی عادی سالیانه هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور برگزار گردید.

مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1401/09/30 شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در روز پنج شنبه مورخ 1401/12/25راس ساعت 8:30…

سنکرون واحد اول گازی بلوک دوم نیروگاه سیکل ترکیبی گهران سیرجان با شبکه سراسری

واحد نخست گازی بلوک دوم نیروگاه سیکل ترکیبی گهران سیرجان در ساعت ۰۴:۳۷ تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۳ با شبکه سراسری برق، سنکرون شد.

 

به …

برگزاری کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (وهور) با موضوع بررسی مناقصه 4500 مگاواتی سازمان ساتبا تشکیل جلسه داد.

به گزا…

اعلامیه پذیره نویسی عمومی

به گزارش روابط عمومی هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور، با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوز      DPM-IOP-01A-122 مورخ 14…

"اطـلاعیــه " شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (سهامی عام)

سهامداران محترم:

احتراما، به استحضار می رساند پیرو تشکیل مجمع عمومی فوق العاده موررخ 1401/09/14 و تصویب افزایش سرمایه 15 درصدی  ا…

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ تابان هور بمناسبت سال نو و ماه مبارک رمضان

با نام و یادخدا

حول حالنا الی احسن الحال

چه فرخنده است، فرارسیدن سال 1402 و تقارن آن با ماه مبارک رمضان؛ بهار، فصل تسبیح آفرینش …