yalda11 2 s

پیام مدیرعامل هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا

مدیرعامل و نایب رییس شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با صدور پیامی، فرا رسیدن شب یلدا را که فرصتی برای تجدید دیدارها، تبادل اندیشه‌ها، بیان تجربیات و برقراری ارتباطات عاطفی مجدد است به همگان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور، دکتر «محمدتقی بابایی» با صدور پیامی فرا رسیدن شب یلدا، سنت دیرینیه ایرانیان برای صله رحم، تجدید دیدارها، تبادل اندیشه‌ها، بیان تجربیات و برقراری ارتباطات عاطفی را تبریک گفت که متن آن بدین شرح است:

 

بسمه‌الله‌الرحمن‌الرحیم

به موازات چرخش اجتناب‌ناپذیر زمان و به نقطه‌ی اوج گذر فصول، ما بار دیگر به آستانه‌ی شبی قدم می‌گذاریم که نه تنها در گاه‌شمار طبیعت، بلکه در تقویم دیرینه‌ی فرهنگ و تاریخ ما، جایگاهی ویژه و برجسته دارد؛ شب یلدا، بلندترین شب سال، حامل قدمتی به قدمت هویت ما و دارای زیبایی‌هایی به پهناوری دل‌های گرم ما ایرانیان است.

 

در این شب بلند که دیرزمانیست مترادف با انس و مودت، هم‌نشینی و گفت‌وگو، خاطره و افسانه، و مهم‌تر از همه، امیدبخشی و انتظار برای روزهای روشن‌تر بوده است، چونان اجداد دانای خویش، دور هم جمع می‌شویم تا بر کام‌جویی‌ها و گسستنی‌ها پیروز شویم و نوید بهاری دیگر را در کنار هم جشن بگیریم.

 

بی‌گمان، گرچه ما در زندگی امروزی، اموری است در پهنه‌ی گسترده‌ی همکاری‌های روزمره، اما هیچ‌یک از این مسئولیت‌ها نمی‌تواند ما را از یادآوری، پاس‌داشت و بزرگ‌داشت این میراث ارزش‌مند و این سنت دوست‌داشتنی باز دارد.

 

از این‌رو، بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از خانواده بزرگ هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور تا ضمن ابراز ارادت نسبت به این میراث کهن، شب یلدا را به شما ارجمند و خانواده محترم‌تان تبریک بگویم. امید است در این شب، دل‌هایمان نیز به یکدیگر نزدیک‌تر شود و همبستگی میان ما سبب شکوفایی هرچه بیشتر «ما» در جامعه‌ گردد.

 

بیایید این فرصت طلایی را برای تجدید دیدارها، تبادل اندیشه‌ها، بیان تجربیات و برقراری ارتباطات عاطفی مجدد مغتنم شماریم و قدر آن لحظات شیرین را بدانیم. در کنار هم، با هم‌کاری و مساعدت متقابل به پیش برویم و با توکل بر عزم مشترک‌مان، فصل جدیدی را در تار و پود این شرکت به ثبت برسانیم.

 

با آرزوی تندرستی و سعادت برای شما و خانواده‌ی محترم‌تان و در انتظار آنکه شب یلدای امسال، شبی پر از خاطرات دلنشین و مبارک برای همگان باشد، از خداوند منان بهترین‌ها را برایتان خواستارم.

 

محمدتقی بابایی

مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

تشکیل جلسه کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان‌هور

هفتمین جلسه کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (وهور) با موضوع بررسی مناقصه 4500 مگاواتی سازمان ساتبا برگزار شد.

پیام تبریک میلاد امام زمان حضرت مهدی (عج)

بسم اللّه الرحمن الرحیم

بشکفت امشب سّر حق در جان نرجس                               سر زد گل توحید از دامان نرجس

 

محضر محبان و…

پیام مدیرعامل هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س)

مدیرعامل و نایب رییس شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با صدور پیامی، ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را به همه‌ی دل‌باختگان و ارادتم…

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ تابان هور بمناسبت سال نو و ماه مبارک رمضان

با نام و یادخدا

حول حالنا الی احسن الحال

چه فرخنده است، فرارسیدن سال 1402 و تقارن آن با ماه مبارک رمضان؛ بهار، فصل تسبیح آفرینش …

پیام مدیرعامل هلدینگ تابان هور به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت حضرت مهدی(عج)

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، دکتر محمدتقی بابایی مدیرعامل هلدینگ تابان هور طی پیامی سالروز شهادت امام حس…

پیام مدیرعامل هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا

مدیرعامل و نایب رییس شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور با صدور پیامی، فرا رسیدن شب یلدا را که فرصتی برای تجدید دیدارها، تبادل اندیش…

پیام تبریک مدیر عامل تابان هور به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و گرامیداشت مقام پدر

 

         علي اي همـاي رحمت  توچه آيتي خدا را         كه به ما سوا فكندي همه سايه ي هما ر    

          دل اگر خداشناسي همه در …

وزیر نیرو: تجدیدپذیر در جهان امروز یک ضرورت است / با برنامه ریزی ساتبا شاهد رشد عرصه تجدیدپذیر هستیم

مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق صبح امروز (دوشنبه، 2 بهمن ماه 1402) با حضور د…