Babaei s

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

 

مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در پیامی فرا رسیدن سال نو و آغاز فصل بهار را به همگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، در پیام «محمدتقی بابایی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور به مناسبت فرا رسیدن سال نو و آغاز فصل بهار آمده است:

«به نام بخشنده مهربان»

یا مُقلِب القـُلوبِ و الابصـار

یا مـدبـراللیـــل و النهـــار

یا محول الحـول و الاحـوال

حول حالنا الی احسن الحال

بهار که می‌شود همراه با دگرگونی عالم طبیعت که نشانه‌ای است از قدرت الهی، باید درون را از گرد و غبار زدود و روح و جان را آراست. باید از این‌که هستیم، رها شویم، تغییر کنیم و یکسال تجربه تلخ و شیرین را چراغی برای روشنایی سال نو سازیم.

همین است که هر سال همراه با حیات دوباره طبیعت، یا مقلب القلوب و الابصار می‌گوییم تا مددی کند مدبر الیل و النهار در سیر زندگی پیش‌رویمان و سرشار از معرفت و سرور، الی احسن الحال شویم.

بهار، باشکوه‌ترین جلوه حکمت و قدرت پروردگار در جهان هستی است و تامل در تحول عالم طبیعت که آینه‌ای است از روز رستاخیز، فرصتی است تا با اصلاح خویش و خودشناسی، راهی به سوی خدا یابیم.

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور نیز در این موسم بهاری و همراه با نسیم عطرآگین شکوفایی و شکفتن در طبیعت، سعی خواهد داشت تا در تمامی عرصه‌های حوزه فعالیت خود، فردایی بهتر را برای سهامداران، ذی‌نفعان و کشور عزیزمان رقم زند. فردایی که به طور یقین شکل نخواهد گرفت مگر با همراهی و تلاش کارکنان متخصص، متعهد و دلسوز خود که در این سال‌ها برند تابان هور را به برندی برتر در صنعت انرژی، به‌ویژه حوزه برق تبدیل کرده است و این شرکت را به جایگاه ممتاز و متمایزی از سایر رقبا رسانده است.

همانطور که می‌دانید، تولید انرژی برق یکی از حیاتی‌ترین عوامل توسعه و پیشرفت هر کشوری است و با توجه به توانمندی‌های بالقوه و تخصص‌های فنی عالی همکاران ما در این هلدینگ، اعتقاد من این است که ما می‌توانیم با همکاری و هماهنگی بالا، به تحقق اهداف جذاب و پایدار شرکت برای تولید انرژی برق بپردازیم.

در سال جدید با دلگرمی و انرژی همکاران گرامی، به هدف مشترک پیشرفت و توسعه‌ی شرکت ادامه خواهیم داد و به دنبال بهبود فرآیندها و افزایش کارایی در تولید انرژی برق خواهیم بود. همچنین، با توجه به حس مسئولیت اجتماعی، تلاش می‌کنیم تا با استفاده از فناوری‌های جدید و استفاده بهینه از منابع و سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، به محافظت از محیط زیست و کاهش اثرات منفی تولید انرژی بپردازیم.

امید است امسال به همت و تدبیر کارکنان شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور و با عنایت به لطف حق تعالی بتوانیم در مسیر پیشرفت و تعالی شرکت و کشور گام برداشته و همچنان سرافراز و افتخارآفرین باشیم و این مهم تنها به همت دستان شما جاوید و پایدار می‌ماند.

در نهایت، بار دیگر فرا رسیدن نوروز که با بهار قرآن متقارن شده است را به خانواده بزرگ هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور تبریک می‌گویم و تاکید می‌کنم که ضمن آرزوی موفقیت روز افزون شرکت و پیشرفت همه‌ی همکاران عزیز، باید به یاد داشته باشیم که هیچ مانعی قادر به مهار توانایی‌های ما نیست و امیدوارم یک سال شاد و پر از موفقیت برای شما و خانواده‌هایتان در پیش رو داشته باشیم.

با آرزوی سالی پیروز و همراه با موفقیت در پرتو عنایت ایزد منان.

 

محمدتقی بابایی

مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ تابان هور به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و روز ملی صنعت برق کشور

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مَن سَعى عَلى عِیالِهِ فی طَلَبِ الحَلالِ فَهُوَ فی سَبیلِ اللّه ِ

"هر که برای کسب روزی حلال برای خانو…

پیام تسلیت مدیرعامل هلدینگ تابان هور به مناسبت رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، دکتر بابایی مدیرعامل هلدینگ تابان هور طی پیامی ایام رحلت نبی مکرم اسلام حضر…

دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت انرژی امید تابان هورسهامی عام منتهی به سال مالی 1401/09/30

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور(سهامی عام )

شماره ثبت: 417373 شناسه ملی: 10320688781

 

مجمع…

پیام تبریک میلاد امام زمان حضرت مهدی (عج)

بسم اللّه الرحمن الرحیم

بشکفت امشب سّر حق در جان نرجس                               سر زد گل توحید از دامان نرجس

 

محضر محبان و…

پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ تابان هور به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و دهه نورانی کرامت و روز دختر

به نام خدا

 

بارگاهی که به شهر قم به پاست                      هم برای نجف هم کربلاست

خاک اورا غرق بوسه می کنم                 …

مجامع عمومی سالانه شرکت‌های فرعی هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور برگزار شد

 مجمع عمومی عادی سالانه شرکت‌های «تولید نیروی برق سبز منجیل»، «مولد نیروگاهی گوهر سیرجان» و «مولد نیروگاهی جاسک» که در زمره شرکت‌ه…

پیام مدیرعامل هلدینگ تابان هور بمناسبت شبهای قدر و شهادت امام علی(ع)

انّا انزلناه فی لیله مبارکه انّا کنّا منذرین فیها یفرق کل امر حکیم

 

ما قرآن را در شبی فرخنده نازل کردیم؛ زیرا که هشدار دهنده بو…

دیدار رهبر انقلاب اسلامی با فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار حدود هزار نفر از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان، از جمله دکتر «محمدتقی بابایی» مدیرعامل …